Puzzly

Birbirinden farklı bulmacalar ile eğlenceli vakit geçirmek için Puzzly mobil oyununu oynayın.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25M
  • Sürüm 1.0.10
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Block Puzzle Games Free
Puzzly indir; Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Puzzly mobil oyununda onlarca bulmaca sizi bekliyor oalcak.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Puzzly mobil oyununda onlarca bulmaca sizi bekliyor oalcak. Tek bir bulmaca oyunu indirerek bununla eğlenmek yerine tek bir uygulama içerisinde bulunan onlarca bulmacadan birini seçerek eğlenin. Puzzly; birleştir, tangram, bloklar, yuvarlanan top, tek vuruş, kaçış, tek çizgi, tesisatçı, ip ve daha fazlası gibi popüler bulmaca oyunlarının farklı türlerini içeren, en fazla bağımlılık yaratan bulmacalardan oluşan yeni tasarlanmış bir oyun koleksiyonudur. Bu muhteşem koleksiyondan birini seçerek oynamaya başlayın. Her bir oyunu oynayarak kendinize eğlence dolu anlar yaşatabilirsiniz. Klasik mobil oyunlar sizi tatmin etmiyorsa ve daha heyecan verici oyunlar ile vakit geçirmek istiyorsanız zorlu ama heyecan veren bulmaca oyunlarını tercih edin.

Birbirinden farklı oyunlar ile boş vaktinizi akıllı cihazınızla değerlendirmek için hazır olun. Bu koleksiyondaki binlerce bulmaca seviyesinden kesinlikle memnun kalacaksınız. Eğlenmek için bulmacaları oynamak ve aynı zamanda mantık becerilerinize meydan okumak için Puzzly kullanıcılarına muhteşem bir deneyim sunuyor. Her sahnesinde bambaşka bir dünyaya dahil olacak, farklı oyunlar ile eğlenecek ve kazanan kişi olmakiçin zeki hamleler yaparak ilerleyeceksiniz. Kalsik bulmacal oyuncularına göre çok daha eğlenceli olan Puzzly akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama ücretsiz indirildiği gibi uygulamanın içerisinde yer alan diğer tüm oyunlarda tamamen ücretsizdir. Birleştir oyununda, karşınızda yer alan noklatarı birleştirerek ksuursuz bir yol çizmeye çalışacaksınız. Bloklar oyununda, her biri farklı kombinasyona sahip bloklar ile karşı karşıya kalacaksınız. Yuvarlanan top mobil oyununda ise; topu yuvarlamak için blokları kaydırmanız gerekiyor. Tangram bulmaca oyununda ise; tenkli blokları bir araya getirmeye çalışacaksınız.

Akıllı cihazınızda heyecan verici anlar yaşamak için sizde Puzzly mobil oyununda ücretsiz oalrak yer alın. Sadece en iyi ve popüler bulmacalar bu muhteşem oyun koleksiyonu için seçildi, bir oyunda farklı oyun türlerini oynayabilirsiniz. İçinde binden fazla seviye var ve daha sonraki sürümlerde daha heyecan verici seviyeler eklenecek. Her an yeni içerikler ile karşılaşarak bambaşa bir eğlence yaşayacaksınız. Farklı bulmacalar farklı ve güzel grafiklerle tasarlanmıştır. Oyunların her birinin oynanış şekli açısından ayrı seviyeleri bulunuyor. Oyuna yeni başladıysanız ve nasıl oynancağını bilmiyorsanız acemi kategorisinde yer alabilirisniz.

Oynamanız için zaman sınırı yoktur, her zaman her yerde bağımlılık yapıcı bulmacaların tadını çıkartabilirsiniz. Her bulmacanın öğretici animasyon rehberini takip ederek kendi stratejiniz doğrultusunda sıkıntısız vakit geçirebilirsiniz. Oyunlarda takılı kaldığınız anlarda ipucu alarak daha ileri sevşyelere geçmeye hak kazanabilirsiniz. Oyunlardan birini seçerek her an her yerde oynamanın keyfini çıkarın. Ücretsiz paralar için video simgesine dokunmanız yeterli olacaktır. Seyrettiğiniz her video size para kazandıraca ve daha fazla oyun oynamanıza imkan sağlayacaktır. Seviyeleri geçerek, daha fazla bulmaca kilidini açın ve eğlenceyi sınırsız bir şekilde yaşayın.

Puzzly indir